Плани підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021 рік

Річний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021 рік

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2022 рік

Річний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2022 рік

 

Заходи для педагогічних працівників навчального закладу

Засідання педагогічної ради (січень, 2022)

На осінньому засіданні педагогічної ради розглядали такі питання:

  1. Інноваційні освітні технології - шлях до формування конкурентноспроможної особистості (Процько Н. Б., Когут Г. Є.)
  2. Застосування SMART-технологій у професійній діяльності вчителя іноземної мови (Роїк Г. Я., Шеремета В. П.)
  3. Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти навчального закладу (Михайлик Г. В.)

 

Серія тренінгів для педагогів школи "Світячи іншим, не згори сам" (грудень, 2021)

«Світячи іншим, згораю сам...»  На жаль, цей вислів актуальний і зараз. Незважаючи на те, що про емоційне вигорання написано сотні книг, а руйнівний вплив на людину доведений численними дослідженнями, небагато людей можуть зрозуміти, що з ними відбувається і зупинити процес вигорання.

Встановлено, що до емоційного вигорання більше схильні спеціалісти, які змушені через свою професійну діяльність багато й інтенсивно контактувати з іншими людьми (психологи, педагоги, медики, продавці), оскільки вони під час роботи зазнають сильних нервово-психічних навантажень, що призводить до емоційної втоми та виснаження. Як наслідок, змінюється поведінка, почуття, мислення, здоров’ я. Змінюється ставлення до роботи, до ближніх і до власного життя.

Найскладнішим є те, що вигорання розвивається поступово і не усвідомлюється людиною, вона не помічає його симптомів. Тому профілактика емоційного вигорання починається з уміння розпізнавати і розуміти суть проблеми, вміння захистити свою нервову систему, навчившись засобам психологічної саморегуляції.

Практичний психолог школи Чайка Л. Й. попрацювала із педагогами на тренінгу "Світячи іншим, не згори сам" для профілактики емоційного вигорання.

 

Засідання шкільного методоб'єднання учителів іноземних мов (листопад, 2021)

Учителі іноземної мови Шеремета Т.В. і Тростинська О.З. нещодавно прослухали навчальні курси з теми "Додатки Google в діяльності вчителя. Використання онлайн-ресурсів для організації дистанційного навчання", знаннями з яких поділилися із колегами на засіданні шкільного методоб'єднання.

 

Засідання педагогічної ради (листопад, 2021).

На осінньому засіданні педагогічної ради розглядали такі питання:

  1. Академічна доброчесність в навчальному закладі (Михайлик Г. В.)
  2. Роль особистості класного керівника у формуванні комплексу навичок соціальної компетентності як базису життєдіяльності людини (Тютюнник Г.І., Тростинська О.З., Козяр Л.Ю.)
  3. Психологія взаєморозуміння, види потреб у спілкуванні в системі "учитель-учень-батьки" (Чайка Л.Й., Довганюк О.М.)
  4. Обговорення та затвердження Орієнтовного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників (Михайлик Г.В.)

 

Засідання шкільного методоб'єднання учителів початкових класів (жовтень, 2021)

Навчання для шкільного методоб'єднання учителів початкових класів провели Процько Н.Б. та Венгрин Н.Т., які поділилися знаннями із курсу "Самовдосконалення особистості шляхом опанування стратегії та інструментарію розвитку критичного мислення".

 

Методична нарада "Пріоритетні напрямки викладання української мови та літератури в 2021-2022 н. р." для учителів української мови та літератури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У вересні 2021 р. відбулися заплановані ЦПРПП м. Львова , одну з яких організувала у СЗШ №96 учитель української мови та літератури Тютютнник Г. І. методичні наради "Пріоритетні напрямки викладання української мови та літератури в 2021-2022 н. р."

На нараді говорили про діяльність професійних спільнот, особливості викладання предметів, професійний стандарт учителя та академічну доброчесність. Філологам ЗЗСО Львівської МТГ представили трьох голів професійних спільнот. Це Христина Кондратенко (Залізничний і Шевченківський райони), Ірина Карапінка (Галицький і Франківський райони), Галина Тютюнник (Личаківський і Сихівський райони).

 

Попередні події

Засідання педагогічної ради "Формування ключових та предметних компетентностей учня засобами інтерактивного навчання" (2020 р.)

 

Семінар на тему "Вдосконалення навичок слухання у підготовці до ЗНО з англійської мови" для учителів іноземної мови СЗШ №96 (2019).

 

Серія тренінгів "Вирішення конфліктів" від практичного психолога СЗШ №96 Чайки Л. Й. для педагогічних працівників закладу (2019).