Головна » 2014 » Жовтень » 22 » "Одягнімо, друже, вишиванки..."
15:54
"Одягнімо, друже, вишиванки..."

14 жовтня у нашій школі панувала особлива атмосфера. Насамперед тому, що майже всі учні та вчителі школи долучилися до організованого адміністрацією та Учнівським самоврядуванням школи флеш-мобу "Будь українцем - одягни вишиванку!" 

Вчитель школи Матулкін М. В. та вчитель предмету "Захист Вітчизни" Гриб М. М. стали ініціаторами проведення урочистої лінійки для 10-11-их класів, приуроченої Дню українського козацтва, УПА та Дню захисника України, встановленого Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 «Про День захисника України».

Особливо уважно слухали запрошених на військових із Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, які наголошували дітям про важливість і тепер вже життєву необхідність знань із цивільного захисту, правил поведінки під час надзвичайних ситуацій та обіцяли у майбутньому тісну співпрацю Академії та нашого навчального закладу.

Актуальні слова прозвучали від вчителя інформатики та заступника директора з навчально-виховної роботи Синенька Р. Г., який декламував поезію "Одягнімо, друже, вишиванки" В. Дерія.: 

...Одягнімо в свята і неділі,
В будень, за потреби, одягнім
І відчуєм — вороги безсилі
Зруйнувати український дім.

Одягнімо вишиванки, друже,
Хай побачить українців світ —
Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на багато літ.

Завершилася урочиста лінійка словом Маслова Артема, учня 11-того класу та святковою ходою похідної чоти СЗШ №96.

Переглянути фото.

Переглядів: 580 | Додав: Bdzhilka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: