![](http://pravotoday.in.ua/imgs/press-centre/news/7336-1.jpg)
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти уже повідомляв про новації зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), що чекають на учасників у 2018 році. Найвагомішою зміною є те, що в тесті з іноземної мови з’являється нова частина - аудіювання, чи як ще його називають «Розуміння мови на слух». Фактично, це прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них у тестах з англійської, іспанської, німецької, французької мов. Звертаємо увагу, що з 20.11.2017 на сайті Українського центру оцінювання якості освіти усі охочі мають можливість ознайомитись із демонстраційним тестом ЗНО-2018 з іноземних мов, який вміщує завдання з аудіювання.
Додаткова інформація:
Переглядів:
366
|
Додав:
superman
|
Дата:
23.11.2017
|
|
![](/20.11.17-vistava_dlja_grupi_prodovzhenogo_dnja.jpg)
20 листопада учні групи продовженого дня відвідали дитячу бібліотеку № 4, де відбулася вистава театру "Слово". У ній брали участь другокласники Коссак Андріана, Шумська Яна, Гаврон Вікторія, Гаврон Марія, Чемерис Софія, Чорна Софія, Гаврон Галина та інші учні нашої школи.
Переглядів:
300
|
Додав:
superman
|
Дата:
23.11.2017
|
|
![](/foto_den_gidnosti_i_svobodi_001-1.jpg)
![](/DSCN9337-2.jpg)
21 листопада колектив СЗШ №96 відзначав День Гідності та Свободи. Класні керівники провели виховні години, о 9:00 прозвучала радіолінійка, відбулась хвилина мовчання та спільне виконання Гімну України.
Учні 8-Г класу із цієї нагоди відвідали Музей визвольної боротьби та змагань, де для них провели цікаву екскурсію та ознайомили із експозицією музею.
Переглядів:
381
|
Додав:
superman
|
Дата:
23.11.2017
|
|
![](/foto_profor-it_koledzh-1.jpg)
16 листопада в актовому залі школи відбулась зустріч учнів 9-х класів із представниками Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету "Львівська політехніка". Дев'ятикласників ознайомили зі спеціальностями, правилами вступу, перспективами та перевагами навчання в ІППТ.
Переглядів:
351
|
Додав:
superman
|
Дата:
23.11.2017
|
|
![](https://lh3.googleusercontent.com/KBFQosne4jBgfvgTytS2b1QdSA8hxFrIx_Zp7QIGBKmELpXrPdreXlxV3Y-utd92Bkh_0qeySqip0OmFHyY8659_WPLZEWHuWCd910vwV02oVkP_VI7xmSm2ewkVFtgbZ4C-PQs8349Dkv4jld0F1ZyFKHxdtZlhXDj-2pGpjRqw7h3cHWPBu3GXgZj3GdCpwUptXQglQHBtYdkvl6VzLFpvClX7JYqj0k1BvHk8_VtLOY4ZiklB1exCjiFSNco8XsGj4jBbTC5rXiBc1IwGojctX31dYEeaYJIKaxsWr-hKr3cEbCGhRK_c3CVer3ZofQtGqSntFphFuY_IB979kcgSNOG63J2nUePArw8sRvk-UceutJGLqaIyqbJu5yNNfcWCqadq-NGJZyT7yWEnmnZM3Zwz4h8yARuC6beaqLOL35tZW5vTaJB-wYOFwnmGm7-UMfWKi4QXEipBbm3ffmMIp-ES2RWt_cS1tGkA5lmcGsoWxBNNF9LqMiGcAJfGBvJcLFr1oIV4ZjjA8_xUqoUZzWsmbwyFzyeO2Q-OSso3VMyHHyizHh0t8zo019sywwNu7jCkE7X1wYpkvKPYlFIhtE3fTBSCpUwaGZw=w1079-h809-no)
Цього року учні нашої школи, а саме учні 8-Г класу під керівництвом Антонишин Г. М., беруть участь у краєзнавчо-культурологічному проекті "Перлини Галицької корони". Мета проекту - популяризація поліетнічності населення Львова, вивчення полікульту
...
Читати далі »
Переглядів:
480
|
Додав:
superman
|
Дата:
23.11.2017
|
| |