![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/AM-JKLXtWj9NUBRppsfhQKGXMqK8r7lV8P5xul9ekYAK7dNEzoJ1GZXExFdBoD6WZezjcIZaJXR67oEnhxu86CqQz9-XcyWdiFwpvbOyD_rkot2lIPhCdEsI4XV5RfgHd5oIN-V76ByccHcnz5IIf6UYhoqU=w849-h638-no?authuser=0)
Виховна година до дня Святого Валентина пройшла у 4-А класі цікаво і активно. Учні ознайомилися з історією виникнення цього свята, підготували символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням, зараз це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.