Головна » 2016 » Квітень » 4 » Шевченківські дні у школі
13:12
Шевченківські дні у школі

9 березня у СЗШ №96 почалися Шевченківські дні. Заходи з нагоди святкування 202-ої річниці з дня народження Т. Шевченка готувала вся школа: прикрашений вестибюль та актовий зал, учні і вчителі у вишиванках – все свідчило про готовність відзначення уродин знакової постаті України. 

9 березня шкільна громада влаштувала флеш-моб – всі прийшли до школи у вишиванках, а на великій перерві старшокласники прочитали радіоповідомлення про цікаві факти з життя та творчості Тараса Шевченка. 

 

 

10 березня вчителі 3 – 4 класів організували Конкурс читців поезій Т. Шевченка. Діти виглядали урочисто та зібрано, вони вивчили різноманітні вірші поета, деякі зовсім не дитячі, довгі, проте декламували їх виразно, інтонаційно, не збиваючись. Незаперечним переможцем у 3-му класі став Михайло Масник (вірш «Мені однаково…»), у 4-му класі – Данило Федас. Оцінити юних читців могли і їхні батьки.

Схожий конкурс відбувся і серед 6 - 7 класів. Організували його вчителі української мови та літератури (Низкогуз О.В., Тютюнник Г. І., Долійник Х. І.), а також бібліотекарі (Доскач Г. Я., Малиш Л. Л.). Конкурс проводився у приміщенні шкільної бібліотеки. Відзначилися учні 6-х класів - Лопащенко О., Пасєка А. та ін.

Переглядів: 340 | Додав: superman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: