Головна » 2017 » Травень » 26

17 травня СЗШ №96 отримала ІІІ місце серед 16 шкіл Львова у міському конкурсі "Вишивана школа"

Умова конкурсу - оригінально прикрасити школу до Всесвітнього дня вишиванки. 
Наші активні учениці з 8-А класу запропонували влаштувати так званий "Музей живих скульптур", де скульптурами були б самі учні і представляли той чи інший аспект народного побуту, як, наприклад, обряд благословення на шлюб від батьків, дівчина-бандуристка, дівчина-прялка, вечір на Івана Купала тощо.

Музей влаштували у вестибюлі школи, де розташували необхідні реквізити. Також у вестибюлі була розміщена виставка вишитих робіт.

Вдала реалізація дійства завдячує об'єднаним зусиллям дітей, вчителів та батьків.
За словами суддівської комісії, яка завітала до нашої школи для огляду та оцінювання роботи, наша школа "єдина показала вишиванку в дії", тому заслуговує відповідної похвали.

Нагородження сертифікатами відбулося на Фестивалі виши ... Читати далі »

Переглядів: 401 | Додав: superman | Дата: 26.05.2017 | Коментарі (0)

Проект "Святий Боско мандрує школами" започаткований ЛМР та особисто міським головою Андрієм Садовим. 

Мета проекту - ознайомити учнів та вчителів із Іваном Боско, зачисленим Церквою до святих, тому протягом кількох місяців статуя Івана Боско мандрувала від школи до школи.

У нашій школі статуя Святого перебувала з 11 по 15 травня, після чого її урочисто передали СЗШ №90. Упродовж цих днів учителі християнської етики, класні керівники розповідали учням про постать отця Івана Боско, організували перегляд фільму, ознайомили з релігією та культурою батьківщини священика, з європейськими духовними цінностями. 

Переглядів: 353 | Додав: superman | Дата: 26.05.2017 | Коментарі (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 10 по 13 травня у СЗШ №96 тривав тиждень трудового навчання. Учителі-трудовики (Дробот Г. І., Мартиняк М. М., Левкович А. О.) підготували та провели безліч цікавих заходів.

Найяскравішою подією, що сталась тими днями, був шкільний ярмарок домашньої випічки. Свої ласощі принесли на продаж учні 5 - 7-х класів. Діти та вчителі на перервах мали змогу поласувати смаколиками, а потім отримані гроші віддали на благодійність.

Наступного дня після ярмарку, 11 травня, у вестибюлі школи красувалась велика виставка дитячих робіт. Серед них були і вишивки, і ляльки-мотанки, й іграшки, і витинанки, і дерев'яні вироби - усе дбайливо оформлено та представлено ... Читати далі »

Переглядів: 317 | Додав: superman | Дата: 26.05.2017 | Коментарі (0)