![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fQT8f8y-x7tCgpcKCiKzjveTfkmErtJGhjrP9a_QkjuWNxKJvEo5979sNOIQkcA0Kr1Syrm7UranJHOr40iuwftZQ5EP_SZySgaF_66DhgKSoUi4Xitxcj22S-qHdzi_9Is9b-uqa2VVyaQuJB52Vz=w850-h637-no?authuser=0)
На тижні старший інспектор УПП Таравська Ю. обговорила з учнями 9 класу питання відповідальності неповнолітніх за вчинення адміністративних правопорушень та злочинів, а також відбування покарань неповнолітніми. Розглядалися деякі статті Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема щодо жорстокого поводження з тваринами, порушення правил дорожнього руху пішоходами, поширювання неправдивих чуток, куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв у заборонених місцях, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, хуліганство. Дітям було наголошено про те, що за вчинення хуліганських дій в Україні існує як адміністративна, так і кримінальна відп
...
Читати далі »