![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3d1TXP6gRUXhb96Sqk2s2uogsx0pgm_8JeGgkflw5NgOJGy6Rt9_6-ogPcawSzDFILGd7IeDoUYnf6t81jSSPjOhoPdkBlvGAno0QJ8SYljv0Mwp4pDkYRM-mSodKORbG__GeJBrMFr0Xl6nOjxD_Ex=w1412-h809-no?authuser=0)
Розмовляти та навчатися українською, переглядати українські фільми, слухати українську музику, налаштувати на українську браузер і телефон - це той мінімум, який може зробити українець для своєї мови, адже навіть зараз, у 2020 р., її доводиться захищати. Мова - це духовний дім народу. А дім свій кожен доглядає і захищає.
Колектив СЗШ № 96 долучився до щорічного відзначення Дня української писемності та мови. Так, учні старших класів приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який у нашій школі організували вчителі української мови.
Учнівське самоврядування школи підготувало виставку малюнків "Говори українською правильно!", а ще
...
Читати далі »