![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3eRVLUWPV-6RyWvcmnqYi9LqOATNgp0SKdfwiuY4W2BgtlKoB_oHGNkrSvd6Clf5dNcDIXY1KdSfvCIDOBeAEfQjEz7FfXZdb90kM8VDGWooqlvfG_ye34TPR43gViWKZyZwJAfH_BjewsBtZqnPnmb=w850-h637-no?authuser=0)
Команда учнівського самоврядування школи, крім того, що організовує та бере участь у заходах, також навчається.
Так, упродовж останнього тижня самоврядуванці вивчали онлайн-курс "Цифрові права та безпека для дітей" від ГО "МІНЗМІН". Курс проходили у форматі телеграм-марафону: 7 навчальних відео за 7 днів. Щодня учні переглядали відео на конкретну тему, а потім брали участь у невеличкому обговоренні. Після обговорення останньої теми учні здали фінальний тест та отримали сертифікати про підтвердження участі в навчальному курсі.
Діти дізналися про свої права у соцмережах, а також про те, як мислити критично при перегляді новин, відрізняти правдиву інформацію від фейків, о
...
Читати далі »