Головна »
2020 » Листопад » 20 » Тиждень толерантності у школі
14:37 Тиждень толерантності у школі |
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3cykkP5HxiGlhVyciY7uT_NIYUCKfWKQ5o-L6_Mhtwxc3SZNNJS8vUdyXg-CtLO_TmA7m8tU0cJ8B6faKHq-B9T9GNoK-6_5HcqHLgZ9CvxbWgIun42gtMLUPAKib3SOhn26t5TblTMXJvud9ECqIoK=w768-h576-no?authuser=0)
Тиждень толерантності у школі, що проходив з 16 по 20 листопада, відзначився кількома цікавими заходами для дітей.
16-17 листопада учні 9-Б класу переглядали документальний фільм "Голубки з передмістя", а також брали участь в Zoom-конференції, на якій відбулось обговорення фільму з учнями інших шкіл Львова.
"Голубки з передмістя" - історія про дорослішання, у якій піднімаються моральні питання, що змушують задуматися та зробити відповідні висновки. Покази фільму проводилися по Україні у рамках XVII Мандрівного фестивалю Docudays UA.
18-19 листопада учасники самоврядування, учениці 9-х класів (Михайловська З., Василиха Ю., Максименко Я., Михайловська Д.), провели уроки толерантності для учнів 6-х класів. На уроках визначали поняття "толерантність", обговорювали конфліктні ситуації та способи їх вирішення. Також шестикласники долучилися до флешмобу "Дарую тепло", де малювали свої долоньки і таким чином передавали теплий привіт іншим учням. Плакат із долоньками повісили у вестибюлі школи, і надзвичайно приємно було чути, коли повз нього проходили діти і говорили: "А тут моя долоня!".
Вдячні вчителям та класним керівникам за співпрацю у відзначенні Тижня толерантності. |
Переглядів: 124 |
Додав: superman
| Рейтинг: 0.0/0 |