![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3dI5MFrk297RfTSDxhzRX-wKukfw-wM2pQY9zIVCi_nWpp5sBSkgLp_M939YY8YBOaKg2eko55nT5Ehxzq5lh0WWmyhUxfTWLSF5Qzk9Agx0Y01gk6JMUQ0sVhwQm57W-ib4a2Ety7kUseF3Shz9M7R=w512-h384-no?authuser=0)
З 12 по 16 жовтня проходила кампанія з виборів нового президента школи.
Претендентів було аж четверо: Гук Софія, Мельниченко Вікторія, Кравців Максим і Чунис Назар (10-А) - кожен із них відзначився участю у важливих для школи заходах, а ще кожен із них є прекрасною особистістю. Претенденти перед виборами провели невеличке знайомство із учнями, де розповідали про себе та свої плани.
Особливостю цьогорічної кампанії є те, що вона проходила онлайн у зв‘язку із карантинними обмеженнями, шляхом заповнення Google форми. Участь у голосуванні взяли учні 7-11 класів.
Такого напруженого голосування досі не було. Кандидати по черзі випереджали один одного буквально на кілька голосів ма
...
Читати далі »