Головна »
2020 » Листопад » 30 » "Допоможи чотирилапому"
13:57 "Допоможи чотирилапому" |
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3eTvdHWe0jdMHbEF4J40M6c6LfG76wWnG9ss8C8DdD0JlmrSDsMfgavGGlF0e4CmlbXu_ingaZhNNDyIv1vkYC2pQs3rwPfjgiMBZ98YFZWqEU1YLjEmh0QNGHuVa4SsrBLluTzrra7MZSu7njK5vIE=w850-h637-no?authuser=0)
Упродовж останніх двох тижнів у школі проходила благодійна акція "Допоможи чотирилапому", яку організували працівники ГО "Галицьке юнацтво" за підтримки Учнівського парламенту Львова та районних учнівських парламентів з метою зібрати корм для безпритульних тварин.
У нашій школі ініціаторами акції стали учасники учнівського самоврядування, зокрема Башта А., Остапенко М. (11-А), Рох С. (10-А), Гордієвська М., Горбенко Б. (9-В), Михайловська З. (9-А).
Благодійна акція тривала до 27 листопада, після чого хлопці-старшокласники на чолі з президентом школи Назаром Чунисом передали зібраний корм у притулок.
Також частину корму та частину зібраних яблук в акції "Принеси яблуко" передали в "Домівку врятованих тварин". Велика приємність бачити, що зусилля не даремні, що те, що збирається і привозиться справді потрібне - господиня притулку радо прийняла, подякувала за привезені ласощі та заохотила прийти на екскурсію.
Дякуємо учням, батькам, учителям школи за підтримку у наших починаннях! |
Переглядів: 129 |
Додав: superman
| Рейтинг: 0.0/0 |