Головна » 2016 » Жовтень » 18

27 вересня учні 8-А та 8-Г класів із класними керівниками Тростинською О. З. та Шереметою Т. В. відвідали виставку "Кожен має право знати свої права".

Всеукраїнський тур мандрівної освітньої виставки "Кожен має право знати свої права" організовано програмою USAID "Права людини в дії", яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини, в рамках Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини". Екскурсія тривала в середньому до 60 хвилин, її особливістю було те, що гідами виступали діти 8 - 9 класів. Екскурсія передбачала розповідь та обговорення актуальних питань щодо прав людини.

Виставка була створена громадською організацією "МАRТ" за підтримки МФ "Відродження".

Проект "Cправедливе правосуддя" фінансується Агентством США з міжнародного розвитку ( ... Читати далі »

Переглядів: 295 | Додав: superman | Дата: 18.10.2016 | Коментарі (0)

27 вересня учні 10-го класу СЗШ №96 зустрілись із волонтерами та учасниками бойових дій АТО у Реабілітаційному центрі, що на вулиці Хуторівка 38.

Зустріч організував учитель Матулкін М. В., супроводжував учнів також вчитель "Захисту Вітчизни" Гриб М. М.

Волонтери Центру зайнятості вільних людей Чупляк Ліда, Нижальська Оксана, які минулого року вже приходили в гості у нашу школу, представили учням бійців – Сергія Титаренка (пілот, майор) і Романа Панченка (десантник). Зустріч проходила у формі бесіди: волонтери та бійці розповідали, учні слухали, давали коментарі та ставили питання.

Переглядів: 361 | Додав: superman | Дата: 18.10.2016 | Коментарі (0)