Головна » 2016 » Жовтень » 19

Поки в США Хілларі і Трамп ведуть дебати, наша 96-та президента собі стала обирати!
На відміну від попереднього року, кандидатів було четверо, і всі вони – представниці прекрасної статі. Обирали президента шляхом голосування. Переможцем стала Христина Бобко (124 голоси), заступником – Яна Шмалій (76 голосів). Вікторія Головецька набрала 69 голосів, вона буде спікером парламенту, а Софія Леськів – 34 голоси, тож дівчина обійме посаду секретаря. 
Спікеря і секретаря обирала Соломія Тимчишин, педагог-оранізатор нашої школи. Від кількості голосів це не залежало. 
Наступний етап – вибори голів та заступників департаментів.
Панні Президенту – вітання і плідної праці.

Вікторія Дя ... Читати далі »

Переглядів: 350 | Додав: superman | Дата: 19.10.2016 | Коментарі (0)

Це не освітяни СЗШ №96 приїхали в Голівуд, це Голівуд приїхав до освітян, а точніше, учні школи подбали про те, щоб відбулось "повне занурення" в голівудську атмосферу.

День працівників освіти у стилі "Hollywood. Marvel. Disney". Як вам таке? Одинадцятикласники підготували дивовижне свято! Запрошення стилізовані, червона доріжка при дверях і зустрічають усміхнені кіно- та мультгерої. На стінах - афіші, як у кінозалах, а на концерті - музична вставка "ХХ ст. FOX". Концерт вразив всіх глядачів: вони заливались реготом, втирали сльози і загалом дістали від дійства неабияке естетичне задоволення.

Учні втілили на сцені чимало оригінальних ідей. І це з мінімальною допомогою: самі сценарій доповнили, ... Читати далі »

Переглядів: 329 | Додав: superman | Дата: 19.10.2016 | Коментарі (0)

Мамчур Марія Василівна, вчитель християнської етики нашої школи, зайняла І місце в номінації "Поезія" обласного конкурсу читців-освітян Львівщини на краще виконання творів Івана Франка. 

29 вересня 2016 року в приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя проходив обласний конкурс читців-освітян Львівщини на краще виконання творів І. Франка. 
Конкурс проходив у ювілейний рік вшанування видатного українця Івана Франка. Метою конкурсу було виявити та розвивати талант обдарованих вчителів, сприяти подальшому творчому зростанню, духовному збагаченню, утвердженню національно-патріотичних засад у навчально-виховному процесі, вшанування пам'яті та популяризації творчості Івана Франка. 
В обласному конкурсі взяли участь 28 педагогів-освітян з 12 районів, а саме: Жовківського, ... Читати далі »

Переглядів: 313 | Додав: superman | Дата: 19.10.2016 | Коментарі (0)